Portfolio

V současné době vlastníme a provozujeme několik desítek minisite. Toto je pouze část z nich.

Reference

Vybrali jsme některé reakce klientů na naše služby, aby jste si mohli udělat představu v čem jsou naše služby kvalitní a také proto, že nám na názorech našich klientů skutečně záleží a rádi je zveřejníme.

Bc. Martin Černý - Děkuji za perfektní a rychlé vyřízení mé žádosti půjčku.

Pavel Radánek - "Díky moc za ochotu a čas. Oslovil jsem několik společností, než jsem konečně našel vás :) Je zajímavé, že to, co je jinde děsný problém se u vás nabízí zdarma v nabídce, nebo není problém se s vámi dohodnout. Jen tak dál!!"

Mgr. Štěpánka Honzíková - "Mnohokrát děkuji za Vaši radu. Skutečně mi pomohla. S vašimi službami jsem nadmíru spokojena. Především s Vaším přístupem ke svým klientům, kteří pro Vás, jak se zdá, jsou víc než jen zdrojem financí, který lze lehce oškubat."

Naďa Galiová - "Když si chcete půjčit peníze, tak neváhejte a obraťte se na Báječnou půjčku, jsou v zařizování rychlí, ochotní Vám pomoci a nabídnout Vám své nejlepší služby. Jsem ráda, že jsem se na ně obrátila se svou žádostí, nikdy bych nevěřila, že to bude tak rychle vyřízené. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci. Budu i nadále doporučovat."

Michal Jablůnko - "Děkuji za kladné a rychlé vyřízení mé žádosti. Jen u málo firem je vidět, že reklamní texty, které propagují také dodržují. Hodně úspěchů !"

Hegr Lukáš - "Chtěl bych poděkovat celému teamu úvěrového oddělení za jejich preciznost a profesionální, rychlou práci. Vím, že bez dostatečných znalostí a kvalifikace by můj úvěr nebyl schválen. Mnohokrát děkuji."

Lamač Ondřej - "Dobrý den, chtěl bych Vaší firmě moc poděkovat za kladné vyřízení mojí žádosti a za perfektní servis, který poskytujete klientům. Jste jedna z mála firem, která opravdu udělá to, co nabízí. Ještě jednou děkuji a zdravím celý Váš kolektiv".